Terminy

Najbliższe rekolekcje, kursy i inne posługi, które prowadzimy:

 

2018 rok:

5-7 stycznia Święta Katarzyna weekend formacyjny Młodzi-Młodym Warszawa

10 stycznia Warszawa spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

13 stycznia Kielce spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

24 stycznia Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

10 lutego Kielce spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

14 lutego Warszawa spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

16-18 lutego Rybie Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

23-24 lutego 2018 Częstochowa Nocne czuwanie z maturzystami z diecezji elbląskiej

28 lutego Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

2-4 marca Górzno Całkiem Nowe Rekolekcje dla młodzieży z KSM

5-7 marca Warszawa Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży z klas IV- VII szkoły podstawowej oraz gimnazjum w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

9-11 marca Woźniaków Kutno Zacznij Od Nowa! Rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania

10 marca Kielce spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

14 marca Warszawa spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

11 kwietnia Warszawa spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

14 kwietnia Kielce spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

25 kwietnia Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

9 maja Warszawa spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

12 maja Kielce spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

18-19 maja Częstochowa XXIII Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym

13 czerwca Warszawa spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

17 czerwca Zagnańsk spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

22-24 czerwca Chełmno Warsztaty dla ewangelizatorów Młodych „Polowanie na bażanta”

27 czerwca Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

14-22 lipca Szczawnica Wakacyjne rekolekcje dla młodych z diecezji kieleckiej

17-26 sierpnia Magdalenka Kurs Pierwsze Słowo

9 października Warszawa  spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

16 października Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

13 listopada Warszawa spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

20 listopada Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

24 listopada Warszawa 

7-9 grudnia Święta Katarzyna Weekend formacyjny Młodzi-Młodym Warszawa i Kielce

11 grudnia Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

18 grudnia Warszawa spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Warszawa

 

W poprzednich latach: 

 

2017 rok

19 stycznia Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

10-12 lutego Sulejówek Kurs Filip dla animatorów z Mikaszówki

16 lutego Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

19 lutego Warszawa Uwielbienie podczas Eucharystii z okazji 50-lecia Odnowy w Duchu Świętym

24-26 lutego Kutno Kurs Filip dla animatorów z Oratorium przy parafii św. Michała Archanioła (księża salezjanie)

3-5 marca Michałowice Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania przy parafii Wniebowzięcia NMP

16 marca Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

20-22 marca Raków Rekolekcje wielkopostne dla uczniów gimnazjum

27-29 marca Międzyborów Rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na terenie parafii Przemienienia Pańskiego

7-9 kwietnia Zduńska Wola weekend formacyjny Młodzi-Młodym

10-12 kwietnia Katowice Rekolekcje wielkopostne dla gimnazjalistów i licealistów

20 kwietnia Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

21-23 kwietnia Józefosław Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

29 kwietnia Warszawa dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

5-7 maja Dzierzgoń Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

13 maja Warszawa posługa muzyczna w czasie ślubu Kasi i Mateusza z M-M

18 maja Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

19-20 maja Częstochowa posługa podczas Ogólnopolskiego czuwania Odnowy w Duchu Świętym

15 czerwca Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

14-22 lipca Kacwin wakacyjne rekolekcje dla młodych z Odnowy z diecezji kieleckiej

18-27 sierpnia Magdalenka Kurs Pierwsze Słowo

15-17 września Skorzeszyce Weekend formacyjny „Głosić z mocą!”dla Młodzi-Młodym Kielce

13-15 października Warszawa Rekolekcje ewangelizacyjne „Zacznij od nowa!” dla kandydatów do bierzmowania z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

14 października Kielce spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

25 października Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

3-5 listopada Zduńska Wola weekend formacyjny Młodzi-Młodym Warszawa

18 listopada Kielce spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

22 listopada Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

1-3 grudnia Skorzeszyce Weekend formacyjny „Serce człowieka”dla młodych

9 grudnia Kielce spotkanie formacyjne Młodzi-Młodym Kielce

 

2016 rok

8-9 stycznia Ełk Myśliwy- formacja ewangelizatorów diecezji ełckiej

15-17 stycznia Weekend formacyjny Młodzi-Młodym

22-24 stycznia Konstancin Jeziorna Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym

31 styczeń- 5 luty Rakowice Wielkie rekolekcje ewangelizacyjne

12-13 luty Ełk Myśliwy- formacja ewangelizatorów diecezji ełckiej

19-21 luty Michałowice Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

26-27 luty Częstochowa nocne czuwanie z maturzystami diecezji elbląskiej

29 luty- 2 marca Grudziądz Rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkół średnich

11-12 marca Ełk Myśliwy- formacja ewangelizatorów diecezji ełckiej

1-3 kwietnia Gołdap Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii NMP Matki Kościoła

8-10 kwietnia Józefosław Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii św. Józefa Opiekuna Pracy

8-9 kwietnia Ełk Myśliwy- formacja ewangelizatorów diecezji ełckiej

15-17 kwietnia Pisz Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii św Jana Chrzciciela

22-24 kwietnia Warszawa Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

6-8 maja Prabuty Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii św Wojciecha

13-15 maja Pasłęk Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

20-21 maja Częstochowa Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym

10-12 czerwca Smolany  weekend formacyjny ewangelizatorów diecezji ełckiej i archidiecezji warszawskiej

17-18 czerwca Magdalenka posługa muzyczna w czasie spotkania Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym

25 lipca Częstochowa posługa muzyczna w czasie koncertu Jesusa Cabello w ramach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie

28 lipca Zduńska Wola posługa muzyczna w czasie Mszy Świętej Wspólnoty Oriońskiej Młodzieży

30 lipca-6 sierpnia Góra św. Anny, Rekolekcje „Jezus żyje!”, posługa dla poziomu młodzieżowego

19-28 sierpnia Magdalenka Kurs Pierwsze Słowo

9-11 września Łomża weekend formacyjny dla wspólnoty Źródło życia

10 września Kielce spotkanie odpowiedzialnych za wspólnoty w diecezji

23-25 września Prabuty Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii św. Wojciecha

30 września- 2 października Górzno Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii św. Jana Chrzciciela

1 października Warszawa Dzień jedności wspólnot archidiecezji warszawskiej

14-16 października Podkowa Leśna Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii św. Krzysztofa

20 października Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Przemienienia Pańskiego

21-23 października Łomża Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii Bożego Miłosierdzia

28-30 października  Łomża Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii Bożego Miłosierdzia

4-6 listopada Bestwina Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

11-13 listopada Zduńska Wola weekend formacyjny Młodzi-Młodym

17 listopada Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Przemienienia Pańskiego

2-4 grudnia Brzeźnio Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii świętego Idziego

9-11 grudnia Warszawa rekolekcje Droga Dawida dla kandydatów do bierzmowania z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego

15 grudnia Warszawa Wieczór Uwielbienia Nową Pieśnią przy parafii Przemienienia Pańskiego

 

2015 rok

17 stycznia Elbląg Dzień Jedności wspólnot Odnowy w Duchu Świętym diecezji elbląskiej

23-25 stycznia 2015 r Boguchwała Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

29 stycznia- 1 lutego Kutno Rekolekcje Młodzi na Maxa dla młodych z diecezji łowickiej w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie

13-15 lutego Magdalenka II weekend Zespołu Formacji Młodych „Warto wierzyć?/!”

18 lutego Come to Me!

20-22 lutego Lubliniec Kurs Filip dla parafii św Stanisława Kostki

27 lutego- 1 marca Pisz warsztaty o ewangelizacji młodych dla ewangelizatorów diecezji ełckiej

2-4 marca Szymanów rekolekcje wielkopostne dla uczniów gimnazjum

7 marca Łomża wielkopostny dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania z parafii Bożego Ciała w Łomży

13-15 marca Lubliniec Kurs Filip

20-22 marca Kostowiec Misje parafialne, spotkania dla młodzieży

11-12 kwietnia Izabelin Kurs Filip

17-19 kwietnia Magdalenka weekend Zespołu Formacji Młodych

15-16 maja Częstochowa Ogólnopolskie spotkanie Odnowy w Duchu Świętym

11-14 sierpnia Dobre Miasto Rekolekcje „Młodzi na maxa”

14-26 sierpnia Magdalenka Kurs Pierwsze Słowo

18-20 września Suwałki Kurs Filip dla młodych w parafii Chrystusa Króla

26 września Pisz Dzień jedności wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w diecezji ełckiej- inauguracja roku formacji ewangelizatorów

2-4 października Zduńska Wola weekend formacyjny Zespołu Ewangelizatorów

9-11 października Ostrów Mazowiecka Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii Chrystusa Dobrego Pasterza

9-10 października Ełk Myśliwy- formacja ewangelizatorów diecezji ełckiej

23-25 października Augustów Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania parafia św Jana Chrzciciela

6-8 listopada Prabuty Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania parafia św Wojciecha

13-15 listopada Bestwina Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

13-14 listopada Ełk Myśliwy- formacja ewangelizatorów diecezji ełckiej

20-22 listopada Łysów Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania parafia Matki Bożej Różańcowej

27-29 listopada Ełk Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

4-6 grudnia Łomża Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

11-13 grudnia Łomża Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

11-12 grudnia Ełk Myśliwy- formacja ewangelizatorów diecezji ełckiej

 

2014 rok

10-12 marca Poznań rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkoły ponadgimnazjalnej; parafia św Michała Archanioła

14-16 marca Kuklówka Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania oraz innych młodych z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej

21-23 marca Siedlce Kurs Filip dla młodzieży z KSM oraz z parafii św Tereski od Dzieciątka Jezus

28-30 marca Łomża wielkopostny dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania z parafii Bożego Ciała, którzy przeszli we wrześniu 2013r Kurs Filip

1-3 kwietnia Kutno rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych; parafia salezjańska pw św Michała Archanioła

9-11 kwietnia Janice rekolekcje wielkopostne dla uczniów gimnazjum salezjańskiego z Lubina

9-11 maja Niepokalanów Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania parafii Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask oraz przygotowanie animatorów ze wspólnoty Jan Chrzciciel do samodzielnego prowadzenia Kursu Filip

23-25 maja Łomża Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii katedralnej pod wezwaniem św. Michała Archanioła

19-21 września Łomża Kurs Filip dla kleryków I roku Wyższego Seminarium Duchownego

3-5 października Łomża Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii Bożego Ciała

10-12 października Łomża Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii katedralnej pod wezwaniem św. Michała Archanioła

24-26 października Ostrołęka Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii NMP Królowej Rodzin

14-16 listopada Magdalenka Weekend Zespołu Formacji Młodych

21-23 listopada Józefosław Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii św. Józefa Opiekuna Pracy

21-23 listopada Magdalenka Warsztaty muzyczne

28-30 listopada Pisz Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

8 grudnia Magdalenka rekolekcje dla uczniów liceum ogólnokształcącego

12-14 grudnia Kolno Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania

 

2013 rok

12-17 września Boguchwała, misje parafialne- spotkania dla młodych

27-29 września Łomża Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii Bożego Ciała

17 października do 8 grudnia Anin Warszawa Rekolekcje Ewangelizacyjne dla chłopaków z ośrodka wychowawczego księży Orionistów

13-15 grudnia Boguchwała Kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania z parafii św Stanisława

Komentowanie jest wyłączone