1 WRZEŚNIA 2013

82380811 września zakasaliśmy rękawy i ruszyliśmy do pracy!

We wrześniu 2013 roku czeka nas kilka misji ewangelizacyjnych.
Pierwszą z nich są rekolekcje misyjne w parafii św. Stanisława Biskupa w Boguchwale (diecezja rzeszowska), której proboszczem jest ksiądz Mariusz Mik. Rekolekcje misyjne w dniach 12-17 września będzie głosił ksiądz Andrzej Grefkowicz. My zajmiemy się spotkaniami dla młodych! W piątkowy wieczór odbędzie się koncert zespołu Anielsi! 🙂
W ostatni weekend września razem z zaprzyjaźnionymi osobami ze wspólnoty Oblubienica z Warszawy prowadzimy kurs Filip dla kandydatów do bierzmowania w parafii Bożego Ciała w Łomży!
A w między czasie w Warszawie w dniach 19-22 września odbędzie się II Kongres Nowej Ewangelizacji „Obudzić Olbrzyma”!! Ten czas zapowiada się smakowicie i mocno ewangelizacyjnie, dlatego nie może nas tam zabraknąć 🙂 Obudź się Olbrzymie uśpiony w młodych w całej Polsce!
Przygotowujemy też Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym dla chłopaków z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego Księży Orionistów w Warszawie.

Jak widzicie we wrześniu 2013 roku nie próżnujemy i mocno ewangelizujemy! :)Niech Dobry Bóg, nasz Miłosierny Tata błogosławi nasze ludzkie wysiłki i działa to, co zamierza zdziałać 😀

Komentowanie jest wyłączone