Ewangelizatorzy

ZESPÓŁ EWANGELIZACYJNY MŁODZI- MŁODYM

Oddział archidiecezji warszawskiej:

Jesteśmy grupą blisko 35 młodych ewangelizatorów związanych z Odnową w Duchu Świętym. W  tym roku podjęliśmy misję głoszenia Dobrej Nowiny młodym w Polsce.

Jesteśmy wolontariuszami, głównie studentami i młodymi dorosłymi tuż po studiach, którzy poświęcają swój czas i swoje talenty, by wypełnić pragnienie jakie narodziło się w naszych sercach, kiedy sami spotkaliśmy Jezusa- by nieść Go dalej tym, którzy Go jeszcze  nie  znają.

Bo my nie możemy nie  mówić o tym, KOGO spotkaliśmy i czego doświadczyły nasze serca!

W roku akademickim 2014/2015 podjęliśmy po raz pierwszy wspólny program formacyjny związany z ewangelizacją oraz wspólną posługę w ramach Projektu Ewangelizacyjnego Młodzi-Młodym. W kolejnych latach 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018 pragniemy kontynuować i pogłębiać naszą formację i posługę dla młodych w Polsce.

 

Oddział diecezji kieleckiej

W trakcie wakacyjnych rekolekcji w Kacwinie powstał pomysł wśród uczestników i ekipy, aby dalej trwać w formacji i przygotowywać się do prowadzenia rekolekcji dla młodych w diecezji kieleckiej. Powstało Młodzi-Młodym Kielce. We wrześniu 2017 roku 15 osób złożyło przyrzeczenia trwania w dziele Młodzi-Młodym Kielce- formacji, modlitwy i posługi.

 

IMG_7758aaa

Oddział diecezji ełckiej:

26 września 2015 roku w Piszu, w trakcie Dniu Jedności wspólnot Odnowy w Duchu Świętym diecezji ełckiej, w obecności Księdza Biskupa Pomocniczego diecezji ełckiej Romualda Kamińskiego ponad 50 osób przystąpiło uroczyście do rocznej formacji ewangelizatorów  prowadzonej przez Projekt Ewangelizacyjny Młodzi-Młodym.

Na początku października 2015 roku rozpoczęliśmy roczną formację przygotowującą do ewangelizacji młodych oraz posługę w ramach Projektu Ewangelizacyjnego Młodzi-Młodym.

Komentowanie jest wyłączone.